در صورتی که قصد استفاده از گارانتی را دارید، می توانید مدل مورد نظر خود را انتخاب نمائید و با همکاران ما در ارتباط باشید و برای ادامه کار شما را راهنمایی خواهد نمود. همچنین کارشناسان فروش شرکت در ساعات اداری پاسخگوی تماس های تلفنی شما هستند و می‌توانند شما را در این زمینه راهنمایی کنند. شماره تلفن های تماس:

۰۹۳۵۵۷۰۰۰۱۷   /       ۰۲۱-۳۶۶۱۰۹۱۱       /        ۰۲۱-۳۶۶۱۱۰۰۸

 

گارانتی محصولات شاینی بصورت ذیل است:

الف-  ۵ سال گارانتی بدنه (فقط شامل وان ، جکوزی و کابین سونا)

ب-  ۱۸ ماه گارانتی تجهیزات جانبی (موتور و سیستمهای الکترونیکی و غیره . . . فقط شامل وان ، جکوزی و کابین سونا)

ج-  ۱۰ سال خدمات پس از فروش

 

شرایط استفاده از ضمانتنامه:

۱-  ضمانت نامه فقط شامل خرابی های ناشی از کارکرد عادی و تعویض قطعات اصلی دستگاه می باشد.

۲- اشکالات فنی ناشی از حوادثی نظیر نوسانات برق، عدم دقت کافی در استفاده و نگهداری صحیح دستگاه، ضربه – آتش و آب (موتور) از شمول ضمانت خارج است.

۳-  نصب دستگاه و هرگونه اشکالات فنی بعدی دستگاه باید توسط کارشناس مورد تایید شرکت انجام پذیرد و دخالت افراد غیر مسئول در نصب دستگاه ضمانتنامه را باطل خواهدکرد.

۴- ضمانت نامه هایی که شماره سریال آنها با شماره سریال دستگاه مطابقت ننماید و یا مطالب مندرج در آن مخدوش باشد از درجه اعتبار ساقط است.

۵- هزینه حمل دستگاه به کارخانه و بالعکس به عهده خریدار می باشد.

۶- ضمانت نامه شامل کلیه قطعات و لوازمی است که در دستگاه اصلی به کار رفته، بنابر این لوازم جانبی مانند سیم کشی و لوله اضافی مشمول ضمانت نمی باشد.

۷-  از ریختن مواد شستشو دهنده در داخل جکوزی در حال کار جدا خودداری کنید.

یادآوری مهم: گارانتی و ضمانتنامه محصولات شاینی در صورتی معتبر خواهد بود که محصول مربوطه توسط کارشناس مورد تایید شرکت نوآوران آرتا پلیمر نصب گردد. در غیر اینصورت ضمانتنامه مربوطه فاقد اعتبار می باشد.

در صورت خرید محصولات این شرکت به بخش نصب و راه‌اندازی مراجعه کنید.