کلیه محصولات تولیدی شرکت نوآوران آرتا پلیمر باید توسط کارشناس مورد تایید شرکت در محل مشتری نصب و راه اندازی گردند.
قابل توجه است که ضمانتنامه و گارانتی محصولات آرتا پلیمر در صورتی معتبر خواهد بود که محصول مربوطه توسط کارشناس مورد تایید شرکت نوآوران آرتا پلیمر نصب گردند. در غیر اینصورت ضمانتنامه مربوطه فاقد اعتبار می باشد.

هزینه های مربوط به نصب و راه اندازی به عهده مشتری محترم بوده و می بایست مطابق تعرفه های تصویب شده شرکت پس از اتمام نصب محصول در محل به مسئول نصب پرداخت می شود.

توصیه به مشتریان و نصابان:

۱- وان و جکوزی می بایست مطابق استاندارد و الزامات تعریف شده کارخانه بسته بندی شده و بگونه ای بارگیری و حمل شود که از خرابی و آسیب دیدگی احتمالی محصول و اجزای آن (شامل موتور، متعلقات و شیرآلات و سیستمهای الکترونیکی و …)‌ پیشگیری شود.

۲- در هنگام بازکردن بسته بندی محصول، باید دقت کافی صورت گیرد تا از آسیب دیدن لوله ها، شیرآلات و سیستمهای حرارتی و ماساژ و الکتریکی و الکترونیکی و سایر متعلقات آن جلوگیری بعمل آید.

۳- اطمینان حاصل کنید که شیرآلات و اتصالات مربوطه مناسب وان شما هستند و پانل و زیرآب وان و جکوزی و زیردوشی کاملا فیکس و محکم بوده و از نفوذ آب به اجرای الکترونیکی محصول جلوگیری می کند.

۴- در هنگام نصب ، محل موردنظر را جهت نصب محصول (وان، جکوزی، زیردوشی، پانل دوش و کابین دوش) آماده نمایید و به اندازه دقیق اتاق حمام، سطح طبقه، ولتاژ برق، سیستم لوله کشی آب و فاضلاب و تصفیه توجه نمایید.