رنگ بندی ورق پلکسی و نوع تقسیم و کد بندی رنگی

رنگ بندی ورق پلکسی

رنگ بندی ورق پلکسی بسیار متنوع و کامل است. بنابراین ورق پلکسی رنگی را به کدهای مختلفی تقسیم کرده اند. در ادامه این مقاله درباره نحوه تقسیم بندی و کد بندی رنگ های پلکسی گلاس بیشتر با شما عزیزان صحبت خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

چرا بیشتر افراد از ورق پلی گلاس استفاده می کنند؟

با توجه به خاصیت انعطاف پذیری، جایگزین مناسبی برای شیشه است. بنابراین ورق پلکسی گلاس در بازار فروش بسیار بالایی دارد. البته انعطاف پذیری تنها دلیل محبوبیت ورق پلکسی گلاس نیست. بنابراین در ادامه برای درک بهتر این مطلی لیستی از دلایل خرید آن را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

لیستی از دلایل خرید ورق پلکسی:

 1. انعطاف پذیری بالا و جایگزین مناسب برای شیشه
 2. وزن بسیار سبک که به حمل و نصب آن کمک بسیاری کرده است.
 3. رنگ بندی متنوع و گسترده که در محصولات متنوعی کارایی پیدا کرده است.
 4. تاثیر گذار نبودن رنگ بر قیمت ورق پلکسی
 5. ابعاد و ضخامت استاندارد
 6. کیفیت بسیار بالا و امن

نکته: تنها ضخامت و ابعاد ورق پلکسی بر قیمت آن تاثیر مستقیم دارد. ممکن است برایتان سوال پیش بیاید که ورق پلکسی به طور کلی چه نوع رنگ هایی را دارد و اصلا مفهوم کد رنگ ورق پلکسی چیست؟ جای نگرانی نیست و تنها کافی است که تا پایان این مقاله همراه ما باشید.در ادامه به طور دقیق تر در این مورد توضیح خواهیم داد.

بیشتر بخوانید  معرفی ورق های پلی کربنات موج دار + کاربرد ها و مزایا

مختصری درباره مفهوم کد رنگ ورق پلکسی

با توجه به این مسئله که ورق پلکسی دارای طیف گسترده ای از رنگ ها است. بنابراین تولید کنندگان ورق پلکسی مجبور شده اند تا آنها را با شماره های مختلف کد گذاری کنند. چرا که کد گذاری ورق پلکسی انتخاب رنگ این ورق را برای مشتری و تولید کننده بسیار آسان تر می کند. بنابراین تمامی مصرف کنندگان پلکسی گلاس که از نمایندگی ها این محصول خرید می کنند باید بدانند که هر رنگ پلیسی گلاس دارای چه کدی است. این مسئله به ثبت سفارش آن ها کمک بسیاری می کند.  جالب است بدایند که کدهای رنگی در بیشتر مواقع با یکدیگر برابر هستند گاهی ممکن است بعضی از کدهای رنگی کمی نزدیک به هم باشند. تولید کنندگان ورق پلکسی و کسانی که خریدار ورق پلکسی هستند می دانند که رنگ قرمز با کد ۱۳۶ و ۱۳5 در بازار عرضه می شود.

رنگ بندی ورق پلکسی گلاس به چه شکل است؟

درست است که طیف گسترده ای از رنگ ها برای ورق پلکسی وجود دارد اما رنگ بندی آن دارای تقسیم بندی خاصی است برای درک بهتر این مطلب به لیست زیر توجه کنید.

لیست از دسته بندی رنگ های ورق پلکسی گلاس:

 • پلکسی گلاس رنگی دارای دو رنگ سفید و مشکی
 • پلکسی گلاس ترنس پارت رنگی معمولی دارد
 • پلکسی گلاس ترانسپارنت فسفری هم وجود دارد
 • پلکسی گلاس شفاف
 • پلکسی گلاس آینه ای
 • پلکسی گلاس مات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تلفن‌های تماس:
۳۳۹۱۰۵۲۶-۰۲۱ و ۳۶۶۱۱۰۰۸-۰۲۱

● ساعات کاری: از ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر
● حتی روزهای تعطیل