خرید ورق پلکسی و نکات مهم قبل از خرید آن

خرید ورق پلکسی شفاف

برای خرید ورق پلکسی باید نکات مهمی را در نظر بگیرید. چرا که امروزه در بازار جنس های نامرغوب زیادی موجود شده است. اگر شما نیز قصد خرید ورق پلکسی را دارید. در ادامه این مطلب با معرفی نکات مهم هنگام خرید ورق پلکسی همراه ما باشید.

 پلکسی گلاس چیست؟

برای ساخت ورق پلکسی از ترکیب مواد شیمیایی استفاده شده است. به‌ همین‌ دلیل ورق پلکسی از انعطاف پذیری بالایی برخوردار است. بنابراین می‌توان گفت ورق پلکسی جایگزین بسیار مناسبی برای شیشه است. چرا که شیشه دارای خاصیت شکنندگی و خطرهای بسیاری است. در ادامه برای آشنایی بیشتر با مزایای تولید ورق پلکسی لیستی از انواع آن را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

لیستی از انواع ورق پلکسی موجود در بازار:

باید بدانید که ورق پلکسی در انواع مختلفی تهیه و تولید شده است. برای مثال در بازار امروز( پلکسی مات، شفاف، آیینه ای، رنگی و غیره) وجود دارد. آیا با کاربردهای ورق پلکسی آشنا هستید؟ اگر هیچ گونه اطلاعاتی در مورد کاربرد های ورق پلکسی ندارید. حتما در ادامه همراه ما باشید.

معرفی مهم ترین کاربرد های انواع پلکسی گلاس

 • ساخت نورگیر
 • ساخت سقفهای کاذب
 • چراغ های خودرو و غیره
 • ساخت قفسه های فروشگاه
 • ساخت استند های تبلیغاتی و آرایشی
 • استفاده از ورق پلکسی برای ساخت کلاه ایمنی
بیشتر بخوانید  بهترین مارک ورق پلکسی را با ما بشناسید

چه نکاتی را باید قبل از خرید پلکسی گلاس رعایت کنیم

خرید ورق پلکسی

با توجه به وجود وارد کننده های نامعتبر در بازار امروز بسیار مهم است که اطلاعات کافی درباره نکات مهم قبل از خرید ورق پلکسی داشته باشید. بنابراین در این بخش از مقاله ابتدا به لیستی از این نکات اشاره می‌کنیم.

 1. آشنایی با طیف رنگی گسترده برای پلکسی
 2. آشنایی با نوع ضخامت و ابعاد ورق پلکسی
 3. عدم وجود خش، بریدگی و الودگی در ورق پلکسی
 4. شناخت برندهای معتبر یا وارد کننده های معتبر ورق پلکسی

بررسی برندهای معتبر خرید ورق پلکسی

خرید از یک برند معتبر کمک بسیاری به تولید کنندگان محصولات پلکسی گلاس می کند. به همین جهت در ادامه لیستی از معتبرترین برندهای فروش ورق پلکسی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

لیستی از برند های معتبر ورق پلکسی گلاس:

 • ورق پلکسی گلاس ریچانگ
 • ورق پلکسی گلاس یرلانگ
 • ورق پلکسی گلاس جوکیما
 • ورق پلکسی گلاس چوچن

چرا ضخامت و ابعاد ورق پلکسی در کیفیت آن تاثیر دارد؟

بسیار مهم است که شرکتی که شما از آن ورق پلکسی را تهیه می کنید و ورق پلکسی را در ابعاد و ضخامت های متنوع و استاندارد طراحی و تولید کرده باشد جالب است بدانید که برندهای معتبری مثل دقیقاً ضخامت و ابعاد متنوع و مختلف را صحیحی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهند بنابراین اکنون متوجه خواهید شد که اگر از یک برند غیر معتبر خرید بکنی چه اتفاقاتی را پیشنهاد کرده است افتاد

یکی دیگر از مواردی که تاثیبر مستقیم بر روی کیفیت ورق پلکسی دارد ضخامت و ابعاد آن است. چرا که شرکت های غیر معتبر ممکن است ابعاد و ضخامت مناسب یا در واقع استانداردی را تولید نکند. بنابراین باید به این مسئله توجه داشته باشید که شرکت های معتبر از ابعاد وضخامت متنوع و استانداری برای تولید ورق پلکسی استفاده می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تلفن‌های تماس:
۳۳۹۱۰۵۲۶-۰۲۱ و ۳۶۶۱۱۰۰۸-۰۲۱

● ساعات کاری: از ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر
● حتی روزهای تعطیل