ابعاد و ضخامت پلکسی ترانسپارنت باید به چه صورتی باشد

ابعاد و ضخامت پلکسی ترانسپارنت

ابعاد و ضخامت پلکسی ترانسپارنت با محصولات دیگر مثل: ورق پلکسی رنگی و شفاف تفاوتی ندارد. اگر علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر درباره ابعاد و ضخامت پلکسی هستید. در ادامه با ما همراه باشید.

ورق پلکسی ترانسپارنت چیست؟

اگر شیشه های رنگی را دیده باشید می توانیم بگوییم که ورق پلکسی گلاس ترانسپارنت هیچ تفاوتی با شیشه های رنگی ندارد. برای درک بهتر این موضوع به لیست زیر توجه کنید.

لیستی از ویژگی های ترانسپارنت:

 1. شفافیت بالا
 2. عبور نور
 3. تنوع رنگی

ترانسپارنت یکی از انواع ورق های پلکسی به حساب می آید و جنس پلاستیکی دارد. به همین دلیل انعطاف پذیر است و مقاومت بالایی در برابر ضربه دارد. وزن آن در مقایسه با شیشه های رنگی بسیار سبک است و در هنگام حمل و نقل یک مزیت به حساب می آید. با توجه به نیاز بالای کاربر به این محصول  ترانسپارنت در انواع ابعاد و ضخامت تولید و به بازار عرضه شده است. در ادامه برای آشنایی بیشتر با نحوه بکار گیری از این محصول منحصر به فرد به معرفی کاربرد های پلکسی ترانسپارنت پرداخته ایم. با ما همراه باشید.

معرفی کاربردهای پلکسی ترانسپارنت

پلکسی ترانسپارنت به علت شفافیت و تنوع رنگی بالا برای پیاده سازی انواع ایده ها مناسب است. اما بیشترین استفاده از این محصول مرتبط با ساخت وسایل دکوری و دکوراسیون منازل می باشد. برای آشنایی بیشتر با انواع کاربردهای ترانسپارنت در ادامه لیستی را برای شما عزیزان آماده کرده ایم.

بیشتر بخوانید  کاربرد ورق پلی کربنات

لیستی از انواع کاربردهای ترانسپارنت:

 • ساخت وسایل تزئینی و دکوری
 • ساخت استند های تبلیغاتی
 • تابلوهای هشدار دهنده
 • تابلوهای راهنما
 • باکس های هدیه

عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت ترانسپارنت

در بحث فروش ورق های پلکسی به طور کلی سه عامل تاثیر مستقیم بر روی قیمت تمام شده محصول دارند که در ادامه به معرفی آن ها خواهیم پرداخت.

 1. برند
 2. ابعاد و ضخامت
 3. کد رنگی

ابعاد و ضخامت پلکسی ترانسپارنت

ورق ترانسپارنت بیشتر در ابعاد 122*183 تولید می شوند. گاهی هم ممکن است در بازار از ترانسپارنت به ابعاد 91*122  است. می توان گفت بیشترین ضخامت تولید شده از ترانسپارنت 8/2 می باشد. اگر فکر می کنید ایده خاصی در نظر دارید که شاید این ابعاد به کار شما نیاید سخت در اشتباه هستید. چرا که ابعاد ترانسپارنت به گونه ای در نظر گرفته شده که در بیشتر موارد به کار بیاید. اما اگر یک زمان چنین نبود جای نگرانی نیست به راحتی می توانید ابعاد مورد نظر خود را از سایت آرتا پلیمر سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تلفن‌های تماس:
۳۳۹۱۰۵۲۶-۰۲۱ و ۳۶۶۱۱۰۰۸-۰۲۱

● ساعات کاری: از ۸ صبح تا ۶ بعدازظهر
● حتی روزهای تعطیل